יוקרה בתוך חלון

יוקרה ואלגנטיות נכנסות אליכם לחלון

תרילון, תריס בתוך חלון, מוצר הכולל גם מערכת הצללה, שלא דורשת כל תחזוקה או טיפול מיוחד מהסיבה הפשוטה – זו מערכת הצללה המותקנת בתוך החלון עצמו. תרילון מצליח לשנות את התפיסה בכל הקשור לניקיון, תחזוקה ופתרונות הצללה.

תריס בתוך חלון לא דורש ממך כלום. הוא חוסך זמן ניקיון ועבודה ועצם היותו ממוקם בתוך החלון עצמו, הופך את המוצר גם למוצר הגנה, הוא אטום ולכן התריס אינו צובר אבק ונשאר נקי בכל רגע נתון.

תריס בתוך חלון  – עיצוב פנים מושלם!

תרילון מוכר על ידי טובי מעצבי הפנים ואדריכלים ומשולב בפרויקטי נדל״ן חדשים ומתקדמים. תרילון מעניק פתרון אסתטי לחלון הבית, בנוסף להצללה הנוחה והנעימה שהוא מאפשר בחלל.

תרילון הוא מוצר מקורי המיוצר בישראל על ידי חברת אינגלאס. התריס כבר מובנה בתוך הזכוכית, הוא לא צריך שום מערכת גלילה מגושמת או ארגז תריס ולכן הוא הבחירה האידיאלית של מעצבי הפנים. העובדה שתרילון לא מצריך צינורות וארגזים מגושמים, ניצול גובה מקסימלי של פתח החלון .מאפשרת לו להיטמע בסגנון עיצוב נקי, מודרני ומינימליסטי.

תריס בתוך חלון בהתאמה אישית

אנשים בוחרים את הבית שהם רוצים לחיות בו ובחירתם כוללת גם את החלונות מהם יוכלו להשקיף אל הנוף. בבתים מסוימים ישנם חלונות גדולים, בבתים אחרים הרבה חלונות קטנים, לכל בית עיצוב משלו. כל אחד מגדלי החלונות מצריך הצללה, כי בשעה כלשהי ביום קרני השמש חודרות פנימה. תרילון הוא הפתרון מושלם המשלב הצללה ויופי גם יחד.

ניתן להזמין תרילון בהזמנה מיוחדת, בכל גודל של חלון ובמגוון רחב של צבעים. בנוסף ליתרונות העיצוביים, תרילון משמש גם פתרון איטום היוצר אקוסטיקה מעולה.

דילוג לתוכן