הפתרון לניקיון

הפתרון לניקיון – תריס בתוך חלון

על פיתוח המוצר המהפכני אחראים טובי מעצבי הפנים והאדריכלים בתחום. תרילון, תריס ונציאני בתוך חלון שמתאים לכל סוג וגודל של חלון קטן או גדול.

התריס הינו מוצר כחול לבן, המיוצר במפעל באשדוד, הוא מובנה בתוך זכוכית ולא זקוק לשום    ארגז גלילה חיצוני או פנימי מגושם.

לתרילון עיצוב עדין ואלגנטי הכולל פתרון של פתיחה וסגירה מינורי ובלתי נראה.

בנוסף לעובדה שזהו מוצר של תריס בתוך חלון המיוצר בהזמנה מיוחדת לגודל כל חלון ואפשר להזמין אותו בפלטה רחבה של צבעים, תרילון משמש גם כפתרון איטום והצללה מפני רעש ויוצר אקוסטיקה טובה.

אחד היתרונות שכולל תריס בתוך חלון, זה החיסכון במאמץ הפיסי הכרוך בניקוי תריסים, לתריס של תרילון אין לו בלאי משום שהתריס נמצא מוגן בתוך חלון ואינו בא במגע עם אוויר או לכלוך ששכיח בתריסים רגילים.

איך לא חשבו על תריס בתוך חלון עד היום?

בכל דירה או בית מגורים, אחד הדברים הראשונים להם מחפשים פתרון מיד כשנכנסים הינו פתרון להצללה. הפתרון הישן הנהוג הוא לתלות וילונות על החלונות. בבית סטנדרטי לא נהוג להשאיר חלונות חשופים.

אנשים מעוניינים לעצב את החלונות שלהם בסגנון מודרני, להצליח לאטום את קרני השמש, וגם לאפשר לעצמם פרטיות. הצרכים האלה הובילו ליצירת חלון שיש בו כבר תריס מובנה או במילה אחת – תרילון! תריס ונציאני המורכב בתוך זכוכית כפולה. התריס המעוצב ניתן לפתיחה או לסגירה לפי הצורך, ודבר אחד בטוח, אין צורך לנקות אותו כי הוא לא מתלכלך.

אחת המטלות הפחות אהובות על בני ובנות הבית היא ניקוי תריסים. עכשיו כשאפשר לבחור בתריס בתוך חלון, עבודת הניקיון הופכת להיסטוריה.

תרילון, תריס בתוך חלון לא זקוק לניקיון, הוא נשאר תמיד נקי ועושה את התפקיד שלו בנאמנות, נפתח ונסגר והכל בהזמנה מיוחדת.

כמה הפתרון החדש לתריס מעוצב עולה?

ברור שאנשים מעוניינים לבדוק כמה הפתרון המהפכני הזה יעלה להם. לכן כדי לקבל מענה מהיר ויעיל, מומלץ לפנות למחלקת השירות של תרילון מבית חברת אינגלאס לקבלת ההצעה היעילה והמקצועית ביותר.

דילוג לתוכן