אודות

תרילון

תרילון, תריס בתוך חלון הינו פיתוח ישראלי של חברת אינגלאס. החברה הוקמה ב-2006 ומתמחה בייצור, שיווק והפצה של מוצר הדגל של החברה, הכולל תריסים ונציאנים בין זכוכיות מבודדות.

על תרילון אחראי היזם יצחק טלבי, מומחה בתחום כבר מעל 40 שנים. טלבי זיהה את הצורך בשוק למוצר מתקדם שאינו דורש ניקוי ותחזוקה, בעל מראה חדשני ואסתטי המאפשר פתרון הצללה יעיל המבודד קור, חום ורעשים.

כיום, החברה מתגאה בייצור של אלפי מטרים במפעל החברה באשדוד, המשווקים בארץ ובעולם ומספקים פתרונות הצללה מתקדמים לבתים פרטיים, מגדלי יוקרה, מבנים תעשייתיים, בתי מלון ועוד.

חלון לשקט שלך

תרילון ידוע בהיותו עמיד למשך שנים רבות ללא תקלות, מספק רמה גבוהה מאוד של בידוד תרמי ואקוסטי, מאפשר איטום והגנה מפני רעש ופגעי מזג האוויר ומעניק לחלון מראה אסתטי ונקי. שיטת הייצור הייחודית של תרילון, מבוססת על טכנולוגיה חדשנית ונחשבת לאחת השיטות המתקדמות ביותר בעולם.

נוח וקל לתפעול

תרילון מגיע במגוון צבעים ובשלושה מנגנונים עיקריים: חשמלי, מגנטי ובהפעלה על ידי בטרייה ופאנל סולרי. תרילון מיוצר מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, ללא פשרות, ובהתאם לסטנדרטים ולתקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם. כל מוצר המגיע מפס הייצור שלנו עובר בדיקות אבטחת איכות מקיפות וקפדניות.

חושבים קדימה

החברה מקפידה על עקרונות הבנייה הירוקה ולכן מפתחת ומייצרת מערכות המאפשרות חסכון מקסימלי באנרגיה. בנוסף, ישנה הקפדה על גימור מרשים ומראה יוקרתי שישתלב באופן הטוב ביותר בסביבה.

דילוג לתוכן