עיצוב יפה לחלונות הבית

לפני כ-20 שנה התחוללה בישראל מהפכת הבנייה הכפרית אשר כתוצאה ממנה הוקמו יישובים כמו: מודיעין, רעות, מכבים וכן כמה וכמה ישובים כפריים בצפון.

הבנייה הכפרית שינתה לחלוטין את כל תפיסת התחום של עיצוב הבית. אם בעבר היו הרבה בתי קרקע בעיקר במושבים, קיבוצים וישובים כמו סביון ורמת השרון, הרי שלפתע החלה בנייה דומה גם ביישובים בפריפריה, המון בתים פרטיים חדשים שהצריכו עיצוב פנים מותאם וגם סגנון אדריכלי שהשפיע על עיצוב הפנים.

הפתרון המושלם לעיצוב חלון מודרני

הבתים החדשים התאפיינו בחלונות גדולים והם הצריכו מחשבה על פתרון חדש של הצללה, פרקטי ואלגנטי. תרילון פותח במיוחד כמענה לצורך הזה. אין כמו תריסים ונציאנים על חלונות על מנת לספק גם את התאורה הנכונה, גם לווסת אותה בשעת הצורך וגם להתאים אותה לסגנון העיצובי ולצבעוניות של הבית החדש.

ההשקעה בווילונות איכותיים בעלי מראה מרשים ומודרני בהחלט חיונית, כי זה בסופו של דבר הבית שלכם. בדומה לחברה שרוצה לעבור תהליך מיתוג חדש ולשם כך בוחרת משרד פרסום איכותי שיבחר לה את הניראות הטובה ביותר. אז אם יש לכם הרבה אור ונוף בבית – תרילון הוא הפתרון!

החיים בבתי מגורים, מזמינים את הנוף להיכנס אליכם פנימה, אבל עד כמה שהנוף מרשים, כשהשמש זורחת ישירות לתוך הבית, זה גורם להתחממות ובקיץ הישראלי זה בהחלט מורגש ומשפיע על טמפרטורת חלל הבית. קרני השמש החודרות מבעד לחלון מסנוורות ולכן חייבים למצוא פתרון הצללה איכותי ויעיל. לכן, תרילון תריס בתוך חלון מעניק פתרון מושלם לאתגרים האלה.

אפשר בהחלט להזמין תרילון לכל חלון ובכל גודל שרוצים. אפשר לבחור את הגודל של כל תריס, בצבע ובגוון שרוצים ובאיכות בלתי מתפשרת.

תרילון כולל מערכת של תריס ונציאני מובנה בתוך חלון המכיל זכוכית בידודית. החלון אטום לחלוטין ומגיע בכמה הרכבי זכוכית בידודית הכוללים מרווח שונה שמותאם לגודל פתח החלון ומנגנון הפעלה.  הפרופיל עליו מותקן תרילון מותאם לגדלים המקובלים והסטנדרטים בשוק של החברות המובילות.

השכנים לא יוכלו להציץ אליכם

הבנייה הצפופה בארץ, יצרה מציאות בה התריס לא משמש רק להאפלה ועצירה של אור מסנוור לתוך הבית, אלא גם מייצר את הפרטיות החיונית בתוך הבית.

אנשים לא רוצים לחשוף את חייהם הפרטיים לשכנים, ולכן אם אתם גרים בסמוך לשכנים, תרילון מספק פתרון מעולה להצללה וגם לאיטום.

חשוב לדעת! האור שחודר דרך שלבי התריסים הוא מינימלי ומצליח לייצר תאורה מעוצבת ונעימה לעין.

תרילון, תריס בתוך חלון, יכול להתאים לכל סגנון של בית. יש לבחור צבע, דגם וחומר שמתכתב נכון עם סגנון הבית שלכם.

לתרילון יש נוכחות מרשימה והקו הנקי שלו יכול לשבור סגנון קלאסי מעוגל אבל גם לשרת סגנון עיצוב מודרני. תרילון, בדומה למתנה לחג, נהדר לראות אותו ותמיד והוא מוסיף משהו חדש לבית.

פתרון הצללה מתכוונן

העובדה שהשמש זורחת במזרח ושוקעת במערב, מחייבת לפתור את בעיית ההצללה בבית ע"י אפשרות לשלוט במידת ההצללה הדרושה. כאשר יש שמש רבה ניתן לכוון את התריסים ידנית או אוטומטית, תלוי בדגם שתבחרו, וכאשר השמש שוקעת או עומדת לשקוע, אפשר כבר לפתוח יותר את השלבים.

מאמר זה נכתב על ידי תרילון, תריס בתוך חלון לבית

דילוג לתוכן