תריסים למשרד

תרילון, מתאים למשרדים, חברות וגם למקומות בילוי כמו בתי קפה, מסעדות ועוד.
בחללי מסחר אלה רצוי שלא יהיו וילונות עשויים מבד, משום שהם עלולים לצבור אבק ולכלוך, ולכן תריס בתוך חלון הוא פתרון מעולה לכל חלל בעל מראה אסתטי.
התריס המעוצב של תרילון משדר יוקרה ויחד עם זה מינימליסטיות. העובדה שאינו מצריך ניקיון מהווה יתרון משמעותי לתחזוקת חללי מסחר.

באיזה גוון תרצו את התריס שלכם?

פלטת הצבעים של התריסים, כמו גם מנגנוני ההפעלה שלהם רחבים מאוד. ניתן להזמין את תרילון בצבעים חזקים או מעודנים עם מנגנון ידני או חשמלי, לכל גודל של חלון ובמבחר שילובים.

לבחירה מומלץ להתייעץ עם מחלקת השירות והייעוץ המקצועי בחברה, מעצב הפנים או אדריכל.

חשוב לזכור! מראה החלל המסחרי או המשרד שלכם מעיד עליכם ועל הטעם האישי שלכם. חשוב מאוד לשלב בנוסף לתריסים החדשים של תרילון, גם בחירות נוספות של פריטי עיצוב שמוצא חן בעיניכם.

תריסים לעיצוב המשרד

כל משרד, של כל בעל עסק, הוא חלון הראווה של בעליו. רואה חשבון, עורך דין, אדריכל, חברת הייטק  – כולם עושים מאמצים לייצר סביבת עבודה נעימה, נוחה ואסתטית למראה. יצירת סביבת עבודה כזו משפיעה על הלך הרוח בעבודה וגם על ביצועי העובדים.

תרילון הכי מתאים לתחום עיצוב המשרדים. הוא אינו עשוי מבד או אריג אלא מפוליסטירן מוקצף או מאלומיניום, הוא אינו צובר לכלוך ואבק וכמובן משדר יוקרה ואלגנטיות.

יוקרה זה אחד יתרון מאוד חשוב לכל משרד. בעלי המשרד רוצים שהלקוחות ירגישו שהם הגיעו למשרד מכובד, מצליח ומקצועי, לכן המשרד הוא כרטיס הביקור של העסק ולמראה החלונות תפקיד חיוני.

תריס דורש תחזוקה?

תריסים רגילים וישנים במשרד מצריכים לעיתים תיקון, ניקיון שוטף והזנחה שלהם עשויה בהחלט לעשות רושם רע מאוד על לקוחות שמגיעים לפגישה. לקוח שנכנס למשרד ורואה  חוט של תריס ונציאני קרוע או תריס תקוע הגורם לשמש לחדור לעיניים ולסנוור את כולם. מראה לא מכובד ואסתטי ובהחלט עושה רושם רע שלא תרצו לשדר.

תרילון, תריס חדש בתוך חלון, פותר את כל החששות האלה. התריס אטום בתוך החלון, אינו מתלכלך, אינו תופס מקום ומעניק לכם הצללה נעימה בכל שעה ביום.

דילוג לתוכן